34.7 C
Budapest
szerda, augusztus 17, 2022
Kezdőlap!ajánlottEsemények: Április hónapban (folyamatosan frissül)

Események: Április hónapban (folyamatosan frissül)

Áprilisban kezdődő eseményeinkről számolunk be ezen az oldalon. Az események folyamatosan frissülnek, abba bárki bekerülhet, ahogy azt ebben a posztban ismertettem. Kerülj te is bele!

A jelenleg megtekinthető és a jövő hónapban vagy azt követően kezdődő eseményeink ezen az oldalon tekinthetők meg!

FOTÓTÚRA PÁRIZSBAN

Indulás-érkezés: 2022. április Időtartam: 4 nap Részvételi díj: 160 eFt +repülőjegy kb. 40.000 Ft A részvételi díj nem tartalmazza: Az étkezést és a poggyász- és balesetbiztosítást. Jelentkezési határidő: 2022. január […]

Find out more »

TÁJAK, TÁRGYAK, EMBEREK – autizmussal élő fotográfusok vándorkiállítása

Sok szeretettel meghívjuk Önt és kedves családját az AURA Egyesület és az Óbuda Fotóklub Egyesület, az Autizmus Világnapja alkalmából rendezett TÁJAK, TÁRGYAK, EMBEREK című vándorkiállítására. A kiállítás anyagát összeválogatta: Keleti […]

Find out more »

Jáki fotókiállítás – felhívás papírképek küldésére

Egy kiállítás , ahol egymás lencséjén keresztül van lehetőség rácsodálkozni a minket körülvevő szépségre, csúfságra, örömre, bánatra. Április 25-ig várjuk a papír fotókat helyi amatőr fotósoktól. Időpontegyeztetésért kérem hívjon a […]

Find out more »

Túzok dürgés fotózás – Dévaványa

"Szakvezetést biztosítunk az előre bejelentkező érdeklődőknek a túzok dürgések fotózása, filmezése témakörben. A fotós ki- és beszállítása gépkocsival történik a les sátorhoz. A szakmai kíséret a fotózás alatt végig a […]

Find out more »

Varázslatos Magyarország – fotópályázat – Április

PÁLYÁZATI KATEGÓRIÁK   Főkategóriák: A. A Varázslatos Magyarország természetfotói: A.1. A Varázslatos Magyarország természeti szépségei A.2. A Varázslatos Magyarország madarai A.3. A Varázslatos Magyarország egyéb állatai A.4. A Varázslatos Magyarország […]

Find out more »

Kezdő fotótanfolyam – Fényképezőgép használati képzés

Egy napos, 6 órás fotós képzésünket azoknak a kezdő fotósoknak találtuk ki, akik már vásároltak fényképezőgépet, de a használati útmutató nem sokat segített a gép kezelésének megismerésében. https://www.facebook.com/events/931835034199601/

Find out more »

Fogászati fotózás esztétikai és technikai alapjai

Fotós kurzus fogtechnikusok és fogorvosok számára, a kezdőtől a haladóig. Ajánljuk mindenkinek, aki szeretné a mindennapi munka protokoll részévé tenni a fotózást. Az elengedhetetlen alapismeretektől építkezve fogjuk a résztvevőket megismertetni […]

Find out more »

Kiállításmegnyitó : Czeizel Balázs – TERRA NULLIUS

A Magyar Fotográfiai Múzeum tisztelettel meghívja Önt és barátait Czeizel Balázs fotóművész, TERRA NULLIUS című kiállításának megnyitójára. Az eseményen köszöntőt mond Baki Péter igazgató, majd Forgách András író nyitja meg […]

Find out more »

Végig az országos kéken – fotókiállítás megnyitó Faragó László felvételeiből

70 éve indult az Országos Kéktúra jelvényszerző túramozgalom Magyarországon. Faragó László, városunk pedagógusa, túravezetője, fotósa háromszor járta végig a túrát diákjaival. Laci bácsi 90 éves lenne. Ezzel a kiállítással a […]

Find out more »

Belvárosi részletek, cégérek fotóséta Győrben – INGYENES

Ingyenes fotósétára hívunk Győrben. A TOP-7.1.1-16-H-ESZA-2020-01793 számú, „Nézőpontok – városunk hagyományai nyomában” című pályázatának programjaként, a BELVÁROS-KÉP TERÁPIA című projekt részeként, a Generációk Művelődési Háza és a Demerung Stúdió által megszervezett fotóséta. […]

Find out more »
Load More
Darányi Zsolt
Darányi Zsolt
A szerző 2003, a FotoKlikk.hu megalakítása óta ötletgazdája, megvalósítója és főszerkesztője e portálnak. A 2006-ban alapított FotoKlikk a Fotográfiáért Alapítvány kuratóriumi elnöke. Építészmérnök, grafikus, typográfus, 3 évtizede az IT szektorban keres és fejleszt különleges technikai megoldásokat, most épp az élő közvetítés területén. Bővebben>>
Budapest
tiszta égbolt
34.7 ° C
36.6 °
33.9 °
28 %
2.6kmh
0 %
sze
34 °
csü
36 °
pén
39 °
szo
30 °
vas
24 °

További friss hírek