- This event has passed.
Wish you were here…- Lucas Breuer és Bakonyi Bence kiállítása az Artbázison

Lucas Breuer és Bakonyi Bence Wish you were here… c. kiállítását 2011. április 20-tól május 19-ig láthatják az érdeklődők az Artbázis Összművészeti Műhely kiállítótermében.
A kiállítást megnyitja: Kudász Gábor Arion 2011. április 20-án 19.30-kor.
A kiállítás a PortfolioPoints 2011. tavaszi kiállítássorozatának is része.
Lucas Breuer és Bakonyi Bence Wish you were here… c. kiállítását 2011. április 20-tól május 19-ig láthatják az érdeklődők az Artbázis Összművészeti Műhely kiállítótermében.
A kiállítást megnyitja: Kudász Gábor Arion 2011. április 20-án 19.30-kor.
A kiállítás a PortfolioPoints 2011. tavaszi kiállítássorozatának is része.



