• This event has passed.

Európa gyönyörű – a CEWE fotópályázata

2012, June 5 @ 18:00 - 2013, March 31 @ 00:00 UTC+0

Free

A CEWE FOTÓKÖNYV “Europe is beautiful” (Európa gyönyörű) címen fotópályázatot hirdet. A résztvevők maximum öt képpel pályázhatnak a következő 4 kategóriákban: “Emberek”, “Sport” “Város és természet” és “Kultúra és történelem”. A verseny lezárulta után egy szakavatott zsűri fogja értékelni a beküldött képeket és kiválasztja az 500 szerencsés nyertest. A nyertesek kihirdetésére 2013. év elején kerül sor.

A nyeremény összértéke 30.000 Euro, az első helyezett egy két személyre szóló hajós körutazást nyer 7.500 Euro értékben a TUI jóvoltából – az árban az odautazás költsége és körutazás megkezdése előtt a szálloda tartózkodási díja is benne foglaltatik. A második és a harmadik helyezettre egy 2.500 Euro értékű többnapos utazás vár, egy tetszőlegesen választott európai fővárosban. Egy 850 Euro értékű Samsung digitális tükörreflexes fényképezőgépnek a 4-10. helyezettek örülhetnek. A 11-25. helyezettek egy 250 Euro értékű Samsung high-zoom fényképezőpet nyernek. A 26-500. helyezetteket pedig egy 30-tól 50 Euro értékig terjedő CEWE FOTÓKÖNYV kuponnal jutalmazzuk.