Remete 25 – fotókiállítás
A Gyergyói Fotóklub és a Biatorbágyi Fotóklub közös tárlata
Biatorbágy és Gyergyóremete 25 éves testvérvárosi kapcsolatának jubileuma alkalmából különleges fotókiállítás várja a látogatókat.
A két fotóklub Gyergyóremete értékeit, hagyományait és természeti kincseit mutatja be érzékeny, személyes látásmódon keresztül, a fotóművészet eszközeivel.
A kiállítás a két település közötti élő kapcsolatot, az egymás iránti tiszteletet és barátságot hivatott kifejezni, múltat és jelent összekapcsolva egy közös ünnep keretében.
A kiállítás július 5-ig tekinthető meg.
https://www.facebook.com/events/1574664570886072/



