MOnochrome – Schreck Mo fotóművész kiállítása

Május 15 – július 3-ig, Művészetek Háza, Martyn Ferenc Galéria
A kiállítást megnyitja : Gyenes Zsolt habil. DLA médiaművész
Közreműködik: Nagy Roland, zeneszerző
Szilagyi Barbara,fényjáték
A Mo én vagyok – Schreck Mo.
De a Mo egyben a Monochrome is – az a látásmód, amiben elhagyom a színek zaját, hogy megmutathassam a virágok tiszta, őszinte formáit.
A My Way pedig az az út, amin járva ezeket a szirmokat és pillanatokat felfedeztem.”
“A monochrome nálam egy állapot, nem csak egy technika. Néha az élet utunkon (My Way) egy-egy szín annyira felerősödik, hogy az válik az egyetlen lényeggé – az lesz az én monokrómom.
A monokróm nem csak fekete-fehéret jelent. Jelenthet egyetlen szín köré épülő képet is.
https://www.facebook.com/events/4650660295174978/?event_time_id=4650660298508311



