
- This event has passed.
Jelentkezés Természetfotós tanfolyamra: Természetismeret – Nagy Gy. György fotóművésszel
2007, January 24 @ 01:00 - 2007, February 28 @ 01:00 CET
Free
Elmélet, gyakorlat, esztétika, kompozíció, etika, képbírálat, archiválás, stb… Terepmunka és területismeret
Az ismert fotós-tanfolyam folytatódik Nagy Gy. György tanár, fotóművésszel, több természetfotós könyv szerzőjével.
Elmélet, gyakorlat, esztétika, kompozíció, etika, képbírálat, archiválás, stb… Terepmunka és területismeret
Az ismert fotós-tanfolyam folytatódik Nagy Gy. György tanár, fotóművésszel, több természetfotós könyv szerzőjével.
- a Magyar Fotóművészek Világszövetségének tagja
- a NaturArt (Magyar Természetfotósok Szövetsége) alapító tagja
A tanfolyamon mindenki megtanulhatja, hogyan tudj használni meglévő fotós felszerelését, ha megszereti, és magasabb színvonalon szeretné művelni, milyen praktikákat kell alkalmazni és hogyan kell vagy tud fejleszteni azaz fejlődni.
Az elméleti és gyakorlati órákon ismereteket lehet szerezni növényekről, madarakról, emlősökről, hüllőkről, rovarokról, stb.
A természetben való eligazodáshoz ismernünk kell valamelyest az erdészek, vadászok, halászok, és sok más természet közeli mesterséget űző ember munkáját.
Az emlékfotón túllépve, a dokumentum és művészfotó elkészítésének folyamatát és lehetőségét kell elsajátítani.
Helyszín: Pomáz, Mátyás király általános iskola
Kezdés: 2007. február 14. (szerda), 16:00
Időtartam: 3 hónap
Órák megoszlása: 30 óra elmélet és 50 óra gyakorlat
Terepmunka (gyakorlat): Pilis, Dunakanyar, Szentendrei-sziget
Részvételi díj: 86.000 Ft
A díj tartalmazza: Helységbérlet, a terepmunkánál gépkocsi, üzemanyag, zárt területekre bejárási engedély, és ha szükséges, fotós eszközök
Részvétel: Korhatár nélkül
Elérhetőségek:06 20/ 584 9379
06 30/9 320 848
fotoszafari@gmail.com