- This event has passed.
“FOTÓS NÉGYES” címmel fotókiállítás az Agria Parkban

FOTÓS NÉGYES címmel FOTÓKIÁLLÍTÁS NYÍLIK AZ
AGRIA PARK I. emeletén, a Hervis előtt, melyre szeretettel várjuk a kedves érdeklődőket 2024. szeptember 27-én (pénteken) 17:00 órakor
Megnyitja: Demeter Pál
Heves Megyei Fotóklub vezetője
Közreműködik: Sőregi Villő, gitár, Egri Farkas Ferenc
Zeneiskola növendéke
Felkészítő tanár: Mrena Csongor
Moderátor: Teleki Klári
művészetpártoló
A kiállítás megtekinthető:
2024. szeptember 27-től október 28-ig
https://www.facebook.com/events/498588513062270/



