szerda, augusztus 4, 2021

A FotoKlikk válogatása a hazai szakmai blogokból

Online felületeink közül a Punkt mellett, az egyik legfiatalabb az Instagram oldalunk, ahol a Mai Manó Ház kiállításait, programjait és könyvajánlóit is megtalálhatod. Mivel a kötelező szobafogság idején egyre több adatforgalmat használunk, biztosak vagyunk abban, hogy a közösségi oldalak is nagyon látogatottak. Úgy gondoltuk, hogy mai bejegyzésünkben segítünk frissíteni az Instagram oldaladat, hogy minden nap a lehető legváltozatosabb fotókkal találkozhass. 

instamagnum.png

Mai válogatásunkban a divat, a portré, az utcai fényképezés, a dokumentarista fotográfia és a természetfényképezés neves nemzetközi képviselőit ABC sorrendben találod.

 

1. Bailey Studio (David Bailey) 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

David Bailey (@bailey_studio) által megosztott bejegyzés,

 

2. Fondation René Burri (René Burri)  

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Fondation René Burri (@fondationreneburri) által megosztott bejegyzés,


3. Larry Clark

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

@larryclarkphotography által megosztott bejegyzés,

 

4. Anton Corbijn

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Anton Corbijn (@antoncorbijn4real) által megosztott bejegyzés,

 

5. Gregory Crewdson

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Gregory Crewdson (@crewdsonstudio) által megosztott bejegyzés,

 

6. Eggleston Art Foundation (William Eggleston)

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Eggleston Art Foundation (@egglestonartfoundation) által megosztott bejegyzés,

 

7. Bruce Gilden

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Bruce Gilden (@bruce_gilden) által megosztott bejegyzés,

 

8. Nan Goldin

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Nan Goldin (@nangoldinstudio) által megosztott bejegyzés,

 

9. Fred Herzog

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Fred Herzog (@fredherzogphotography) által megosztott bejegyzés,

 

10. Thomas Hoepker

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Thomas Hoepker Magnum Photos (@thomashoepker) által megosztott bejegyzés,

 

11. David LaChapelle

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

David LaChapelle (@david_lachapelle) által megosztott bejegyzés,

 

12. Frans Lanting

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Frans Lanting (@franslanting) által megosztott bejegyzés,

 

13. Annie Leibovitz

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Annie Leibovitz (@annieleibovitz) által megosztott bejegyzés,

 

14. Peter Lindbergh

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Peter Lindbergh (@therealpeterlindbergh) által megosztott bejegyzés,

 

15. Danny Lyon

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Danny Lyon (@dannylyonphotos) által megosztott bejegyzés,

 

16. Chema Madoz

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Chema Madoz (@chemamadozphotographer) által megosztott bejegyzés,

 

17. Steve McCurry

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Steve McCurry (@stevemccurryofficial) által megosztott bejegyzés,

 

18. Joel Meyerowitz

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Joel Meyerowitz (@joel_meyerowitz) által megosztott bejegyzés,

 

19. Martin Parr

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Martin Parr (@martinparrstudio) által megosztott bejegyzés,

 

20. Mark Seliger

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Mark Seliger (@markseliger) által megosztott bejegyzés,

 

21. Cindy Sherman

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

cindy sherman (@cindysherman) által megosztott bejegyzés,

 

22. Stephen Shore

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Stephen Shore (@stephen.shore) által megosztott bejegyzés,

 

23. Mario Testino

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

MARIO TESTINO (@mariotestino) által megosztott bejegyzés,

 

24. Wolfgang Tillmans

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Wolfgang Tillmans (@wolfgang_tillmans) által megosztott bejegyzés,

 

25. William Wegman

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

William Wegman (@williamwegman) által megosztott bejegyzés,

 

Facebook oldalunkon várjuk kommentben, hogy Te melyik magyar fotográfus Instagram oldalát követed? 

Megosztom Facebookon! Megosztom Twitteren! Megosztom Tumblren!

A cikk további része itt olvasható

via Mai Manó Ház Blog