17.4 C
Budapest
Thursday, September 21, 2023

Események: Február hónapban (folyamatosan frissül)

Februárban kezdődő eseményeinkről számolunk be ezen az oldalon. Az események folyamatosan frissülnek, abba bárki bekerülhet, ahogy azt ebben a posztban ismertettem. Kerülj te is bele!

A jelenleg megtekinthető és a jövő hónapban vagy azt követően kezdődő eseményeink ezen az oldalon tekinthetők meg!

Blickpunkt-Fényképezzük le magunkat! című fotókiállítás

Január 31. Blickpunkt-Fényképezzük le magunkat! című fotókiállítás Blickpunkt-Fényképezzük le magunkat! című fotókiállítás látható a Német Nemzetiségi Önkormányzat Csömör szervezésében január 31-től a művelődési házban A Magyarországi Német Kulturális és Információs […]

Find out more »

A VILÁG HÚSA: TEST, JELEN – FotoKlikk Társalgó

Meghatározható-e a képteremtés aktusa, mint performatív kapcsolódás a jelenhez? Miért fontos a testi intenzitás minősége? Hogyan élhető át a jelenlét tapasztalata, mit jelenthet a kamerán keresztül tapintani a világot: a […]

Find out more »

LensCulture Portrait Awards 2023

The 10th annual LensCulture Portrait Awards are now open for submissions! This year, we are looking to discover and recognize more than 35 talented photographers creating extraordinary new photographic portraits. […]

Find out more »

Framed: Shadow and Light

Black Box Gallery is excited to announce a juried group photo show on shadow and light. Photography is the documentation of patterns of darkness and light. Shadows enhance the relationships […]

Find out more »

KÖLTŐK – FOTÓKIÁLLÍTÁS – portrék kortársakról, versek kortársaktól – megnyitó

Székelyhidi Zsolt író, költő, fotográfus, zeneszerző. Közel 10 éve rendszeresen fotózza kortárs költőinket, íróinkat. Képein a "VERSEK ARCAIT" láthatjuk, a szavak mögött rejlő embert, aki írásaiban átad egy darabot a […]

Find out more »

Ki a következő? – fotókiállítás Devecserben – megnyitó

A fotókiállítás szereplői felvállalták műtéti hegeiket, két hennafestő művész pedig egyedi mintákkal tette maradandóvá a találkozást. A kiállítás először látható városunkban, a Nők Devecserért szervezésében. A kiállítás célja, hogy különleges […]

Find out more »

Ki a következő? – fotókiállítás Devecserben

A fotókiállítás szereplői felvállalták műtéti hegeiket, két hennafestő művész pedig egyedi mintákkal tette maradandóvá a találkozást. A kiállítás először látható városunkban, a Nők Devecserért szervezésében. A kiállítás célja, hogy különleges […]

Find out more »

Madár-Távlatból Balatontól Hollandiáig – Novák Eszter Fotókiállítása – megnyitó

Madár-Távlatból Balatontól Hollandiáig Novák Eszter Fotókiállítása Eszter a Pannon Fényképészkör Egyesület tagja, a Fotósviadalok hivatalos fotósa, akinek ez lesz az első nagyszabású önálló kiállítása a Tihanyi Rege Art Galériában, közel […]

Find out more »

Fotóbörze FMK – fotótechnikai kirakodó vásár, a kezdetektől napjainkig!

Téli fotóbörze az FMK-ban!!! 2023. február 5-én, 9 órai kezdettel a Ferencvárosi Művelődési Központban (1096 Budapest, Haller utca 27.) ▶ Belépőjegyek a helyszínen válthatók, 500 Ft-os áron. • Program kezdés: […]

Find out more »

FotoTalk 5. adás (élő) – Fotózás és a mesterséges intelligencia! (AI) – Mi lesz a fotósokkal?

📷🎤 Kövesd majd élőben (most mentsd a dátumot, állíts be rá emlékeztetőt) itt a YouTube élő adásnál 👉 https://youtu.be/tmp6mXViEx8 🤖📷 Téma: Fotózás és a mesterséges intelligencia! - Jövő, vagy már […]

Find out more »

Portré és glamour fotózás workshop

Gyere, mi segítünk neked igazi, profi fotóssá válni! A glamour fotózás workshopot azoknak ajánljuk, akik szeretnének gyakorolni, a portfóliójukat bővíteni, néhány kellemes órát baráti hangulatban eltölteni, és hobbijuknak vagy munkájuknak […]

Find out more »

REAL LOVE – Low-key couple photography workshop. Igazi szerelem -nagykontrasztú páros fotós workshop

A Vintage '69 Stúdióban az év első nyilvános workshopján 2023.02.05-én egy különleges akt témát fotózunk be, melynek szereplője egy kapcsolatban élő valós, fiatal pár. Rajtuk keresztül a szerelem gyengéd és […]

Find out more »

KELETI ÉVA – PÁRBAN II. FOTÓKIÁLLÍTÁS – FINISSAGE

KELETI ÉVA PÁRBAN II. FOTÓKIÁLLÍTÁSA 2023.01.18 - 2023.02.08 FINISSAGE: 2023. Február 6., Hétfő, 18 óra Rendezte: Cedric af Geijersstam Helyszín: Hybridart Galéria Budapest, Galamb u. 6, 1052 Nyitvatartás: Hétfő,Szerda,Péntek: 16:00-19:00 […]

Find out more »

Élet és Mű: Szigeti Tamás

Élet és Mű: Szigeti Tamás Beszélgetőtárs: Szarka Klára https://capacenter.hu/esemenyek/elet-es-mu-szigeti-tamas/ Sajtófotó kiállítások, tanítás, szerkesztés – sokaknak ez jut az eszébe Szigeti nevét meghallva. Pedig ő elsősorban most is riporter. A legendás […]

Find out more »

Képes Beszéd – Kortársak a magyar fotóművészetben – beszélgetéssorozat Mai Manó Ház – Napfényműterem

Képes Beszéd – Kortársak a magyar fotóművészetben – beszélgetéssorozat Mai Manó Ház – Napfényműterem 2023. február 07., kedd, 18.00 A beszélgetést vezeti: Sárvári Zita esztéta A 2022 novemberétől minden hónapban […]

Find out more »

Horváth Dániel: mentés másként | Könyvbemutató

Horváth Dániel: mentés másként, könyvbemutató és beszélgetés Résztvevők: Garami Gréta, művészettörténész, Ulrich Sára, grafikus, Tayler Patrick, festőművész és Horváth Dániel. Időpont: 2023. február 7. 18:00 "E katalógus lapjain – mely […]

Find out more »

Mesterek és tanítványok 3. rész – FotoKlikk Társalgó

A művészeti pedagógia -jellegéből adódóan- alapvetően személyközpontú, ahol különösen helytálló megfogalmazás, hogy „a tanár elsősorban a személyiségével tanít”. „Mesterek és tanítványok” beszélgetéssorozatunkban kortárs fotográfusok életművén, képein keresztül vizsgáljuk, hogy milyen […]

Find out more »

Mesterek és tanítványok 3. rész – FotoKlikk Társalgó

A művészeti pedagógia -jellegéből adódóan- alapvetően személyközpontú, ahol különösen helytálló megfogalmazás, hogy „a tanár elsősorban a személyiségével tanít”. „Mesterek és tanítványok” beszélgetéssorozatunkban kortárs fotográfusok életművén, képein keresztül vizsgáljuk, hogy milyen […]

Find out more »

FCKN LOVE – Megnyitó

A TOBE Gallery szeretettel meghívja kedves barátait FCKN LOVE című nemzetközi képző- és fotóművészeti csoportos kiállítására. /// TOBE Gallery cordially invites its dear friends to its international contemporary art and […]

Find out more »

GENERÁCIÓK – Kátai László és családtagjai Fotókiállítás – megnyitó

Vajon volt már rá példa, hogy egy család három generációja közös kiállításon mutatkozik be fotóival?! Erre e rendkívüli eseményre várunk szeretettel minden ismerős és ismeretlen érdeklődőt a pécsi Szívárvány Házba […]

Find out more »
Load More
Darányi Zsolt
Darányi Zsolt
A szerző 2003, a FotoKlikk.hu megalakítása óta ötletgazdája, megvalósítója és főszerkesztője e portálnak. A 2006-ban alapított FotoKlikk a Fotográfiáért Alapítvány kuratóriumi elnöke. Építészmérnök, grafikus, typográfus, 3 évtizede az IT szektorban keres és fejleszt különleges technikai megoldásokat, most épp az élő közvetítés területén. Bővebben>>

Related Articles

Egy Klikkhez tartozunk!

5,465RajongókTetszik
196KövetőKövetés
626FeliratkozóFeliratkozás

Latest Articles